Biletler

2.GÜN

65,00 TL

70,00 / Kapıda
  • ÖN SATIŞ BİTMİŞTİR // Biletlerinizi etkinlik günü 22.00'a kadar URBAN CAFE'den sonrasında mekanların girişinden alabilirsiniz.
  • TARİH: 19 NİSAN 2014
  • MEKANLAR: BABYLON, SALON IKSV, PEYOTE, PIXIE, KIKI SIRASELVILER, KLUB KARAOKE
  • Bu bilet, yukarıdaki tüm mekanlara giriş hakkı sağlamaktadır.
Şimdi Alın

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

1. Detaylı festival programı önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.
2. 19 Nisan Cumartesi günü, gündüz saatlerinde Urban Cafe, Robinson Crusoe Kitabevi, Analog Kültür ve Kontraplak‘ta #C2CISTONIGHT kapsamında gerçekleşecek etkinlikler ücretsizdir. #C2CISTONIGHT biletlerini etkinlik öncesinde alan katılımcılar, biletlerini göstermeleri karşılığında bu mekanlardaki özel indirim ve fırsatlardan yararlanma hakkına sahip olacaklardır.
3. Bilet satışları, Türk yasasındaki temsil yasasına ilaveten, www.c2cistanbul.com sitesinde yayınlanan Şartlar ve Koşullara göre gerçekleşmektedir.
4. Etkinlik biletleri, sadece belirtilen gün ve saatlerdeki etkinliklere giriş hakkı sağlamaktadır.
5. Mekana giriş, Organizatörler tarafından belirlenen belli kurallara göre düzenlenebilir, Organiztörlerin ayrıca güvenlik kontrolleri uygulama ve kural dışı biletlere mekana giriş izni vermeme hakkı vardır.
6. Organizatör, etkinlik mekanları ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Etkinlik öncesinde, info@its-istanbul.com adresine mail atarak ya da www.c2cistanbul.com adresi üzerinden; etkinlik başlangıç saatleri, kapı açılış saatleri ve etkinlik takvimindeki güncel değişiklikleri kontrol etmeniz ve etkinlik saatinden 1 saat önce etkinlik mekanında olmanız önemle rica olunur.
7. Etkinliğin iptali ya da program değişikliği durumunda, herhangi bir şikayet için yalnızca Organizatörlere başvurulmalıdır. Etkinliğin iptali ya da bedel iadesi durumunda, Club to Club, Organizatörlerin hizmet bedeli olarak aldığı rezervasyon ücretlerini ya da herhangi bir ücreti geri ödemeyecektir. Ücreti geri ödeme yöntemlerine ve zamanına Organizatörler karar verir.
8. Kullanıcıların bilet iade isteklerinden Organizatör sorumlu değildir. Biletlerin, Etkinlik sonrasından kullanımları olmayacaktır. Satın alınan ancak teslim alınamayan biletlerle ilgili Organizatör herhangi bir ödeme yapmakla yükümlü değildir.
9. Etkinlik bileti, kanunlara göre ve Organiztörün de isteği ile kişiye özeldir, dikkatle korunmalıdır. Bilet herhangi bir şekilde karşılık alarak ya da almadan başkası ile takas edilemez, reklam veya tanıtım amaçlı olarak üçüncü kişilere devredilemez.
10. Etkinliğe katılan seyirciler, etkinlik sırasında gerçekleşecek video ve ses kayılarında yer alma ihtimali dahilindedirler.
11. Satın alma anında, herhangi bir hata ya da eksiklik olma durumuna karşı biletinizin üzerindeki bilgileri dikkatle kontrol etmeniz rica olunur.
12. Giriş biletine herhangi bir zarar gelmemesi için, biletini herhangi bir ısı ya da sıvı kaynağına yaklaştırmamanız tavsiye edilir.
13. Organizatör, dijital biletlerin kanun dışı çoğaltılmasından ya da kopyalanmasından sorumlu değildir. Mekan girişindeki elektronik okuyucular satın almayla ilgili kodu yalnızca bir kere okuyacak ve aynı kodla bir başka girişi geçersiz olarak algılayacaktır.
14. Online bilet alımları alıcıya gönderilen (ve etkinlik kapısında gösterilmesi gereken) bir makbuz ile düzenlenir; bazı durumlarda bilet alıcıya e-mail olarak ya da alıcınının akıllı telefonuna doğrudan gönderilerek de gerçekleşebilir (bu gibi durumlarda e-biletin çıkışı alınır ya da elektronik kontrollerin yapılacağı etkinlik girişinde akıllı telefon ya da tabletlerden gösterilerek giriş sağlanır).
15. Bilet satın alımları sırasında kişiler tarafından sağlanan özel bilgiler, Organizatör tarafından haber bültenleri gönderme vb. amaçlar için kullanılabilir. Bu bilgiler, üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir.
16. Organizatör, mekan kapasiteleri ve doluluk oranlarına göre, katılımcıları mekana bir süreliğine almama ya da başka mekana yönlendirme hakkına sahiptir.
17. Belirtilen saatler kapı açılış saatidir.
18. Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir.
19. Etkinlik alanına yiyecek-içecek sokmak yasaktır.

 

Cub To Club etkinlik mekanlarından bazıları sınırlı kapasitededir.
Etkinliğe 18 yaşından büyükler katılabilir.
Bu düzenleme, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının koruması ve yürütmesi altındadır.

Club To Club İstanbul web sitesinde yayınlanan ‘Şartlar ve Koşullar’ metninin İngilizce ve Türkçe çevirilerindeki farklılık ya da anlam kaymalarından dolayı oluşabilecek her türlü karışıklık ve anlaşmazlık durumunda, metnin Türkçe versiyonu geçerli olacaktır.Powered by: