#C2CISTONIGHT Tüm
Gündüz ve Gece mekanları

#C2CISTONIGHT İstanbul’daki 5. senesinde 2 dolu günlük bir programa yayılıyor. Şehrin kültürel açıdan en hareketli bölgesi olan İstiklal Caddesi‘nde gerçekleşecek festival, karargah olarak Urban Cafe‘ye konuşlanıyor. 2 günlük festival süresince ‘info point’ olarak da hizmet verecek Urban’dan ‘Altın Bilet’ler, Tek Gün Biletler satın alınabileceği gibi festival hakkında daha fazla bilgi edinilebilecek.

Festival konserleri 18 Nisan Cuma akşamı Salon İKSV‘de Oneohtrix Point Never’ın canlı görsel-işitsel şovuyla başlayıp, “Berlinli İtalyan” techno prodüktörü Lucy ile devam edecek.

19 Nisan‘da gün programı Analog Kültür ve Kontraplak gibi müzik dükkanları, Robinson Crusoe Kitabevi ve sanat galerisi Salt Beyoğlu‘na yayılacak. Gündüz programında paneller ve yerel müzisyenlerden festivale özel performanslar yer alıyor.

Cumartesi akşam programı ise Club To Club sanat yönetmeni Sergio Riccardone’nin ve Red Bull Music Academy mezunu Ahu‘nun dj setiyle Urban Cafe’de başlayacak. Sonrasında ise #C2CISTONIGHT; Mouse on Mars, Zomby, Evian Christ, Young Echo kolektifi, Forest Swords ve The Haxan Cloak gibi günümüzün öncü müzisyenlerinden performanslarla, eş zamanlı olarak Babylon, Salon İKSV, Peyote, Pixie, Klub Karaoke ve Kiki Sıraselviler gibi İstiklal Caddesinin en etkili gece kulüplerine yayılacak.

Tüm festival programını ve mekanlarını keşfetmek için interaktif haritamıza tıklayın: http://map.c2cistanbul.com/


Diğer Biletler